YIL SONU KARARLARI - Halimiz
YIL SONU KARARLARI 2
YILBAŞI RİTÜELLERİ
26 Aralık 2019
YIL SONU KARARLARI 3
SRİ LANKA
26 Aralık 2019
YIL SONU KARARLARI 4

Her yıl sonu siz de yeni kararlar alanlardan mısınız? Liste yapmaya başladınız mı?

Yoksa benim için farketmiyor, aynen devam diyenlerden mi? Bir şeyleri değiştirmeniz lazım ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İşte bu yazı size göre.

Sağlığınızı daha iyi bir düzeye getirecek, bedeniniz dengeye gelecek, enerjiniz artacak ve kesinlikle daha iyi hissedeceksiniz.

Detaylı listelere, mucize diyetlere, yağ yaktıran çaylara, detoks karışımlarına gerek yok. Sadece sadeleşin.

  1. Su için
  2. Hareket edin
  3. Temiz beslenin
  4. Ölçülü yiyin
  5. Uykunuza dikkat edin

Bu 5 noktayı uygulamaya niyet edin, hiç olmazsa birkaç tanesini hayatınıza sokmak üzere plan yapın.

Bunun dışında kalan her şey aslında ayrıntı. Sürekli sağlık ile ilgili değişen haberleri okumaktan sıkıldıysanız, iki kilo verip üç kilo geri aldığınız diyetlerden bıktıysanız, estetik uygulamalar ile bir yere varmaya çalışıyorsanız, durun.

Konunun basite indirgenmiş hali yukarıda. Bunları yapmak için kendinizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı motive edin.

Bu yıl sonu aslında bir de ON yılı deviriyoruz. Yani gerçekten önemli bir devreden geçiyoruz ve geçmekteyiz. Değişim biraz sancılı olabilir ama sonu her zaman hepimizin hayrına oluyor. Her şey değişiyor, gelin bu değişimi biz de gelişerek ve iyilik yolunda kucaklayalım, bir adım atalım.

Bu yıl hepimize, barış, huzur, dengede bir zihin hali, sağlıklı bir beden, neşeli arkadaşlar, ailemizle geçireceğimiz mutlu günler, yapmak istediğiniz şeyleri yapabilme gücü, güzel sofralar, eğlenceli geziler, sizi geliştirecek dostluklar, halinden memnuniyet, öğrendiklerinizi uygulayabilme cesareti, bolluk ve bereket diliyorum…

Unutmayın, hayatınızın ve sağlığınızın sorumluluğu sizin elinizde…

İyi seneler J

mm

Ayşegül Günsur

Hayatının her döneminde yemek ile ilgili bir iş yapmış, mutfağından pazarlamasına her dalını deneyimlemiş, ancak beslenme danışmanlığı yaparken en büyük tatmin duygusunu yaşayan, doğal yollarla tedaviye inanan, ruh-beden-zihin bütünlüğüne inanan, öğrenme sevdalısı, profesyonel öğrenci, cross-fit, meditasyon, seyahat, sinema ve kitap tutkunu biriyim... yemek yemeyi sevdiğimi vurgulamaya gerek olmasa sanırım :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Üzgünüz. Bu içerik kopyalanamaz!!