Kova Burcunda Yeni Ay - Halimiz
Bali, Mustafa Kemal ve Ben
19 Ocak 2017
şengül hablemitoğlu ile gri kitap
19 Ocak 2017

Kova burcunda Yeni Ay etkileri ayın son haftalarına yaklaştıkça ülkemizde kaygıyı yükseltiyor. Topraklarımıza olan sevgi ve bağlılığımız bir dizi kaygı duygusu içinde kara kara düşündürürken en büyük destekcimiz birbirimiz olacağız.

Ülkenin gündemi malum. Herkes karanlık yorumlar yapıyor. Haklılar, atmosfer bunu getiriyor. Ama çözümü hakkında bir fırsat sunuyor.
Kova yeni ayında hiç olmadığımız kadar hızlı organize olabiliriz. Ortak bir hedefi destekleyen insanlar olarak astrolojide yer alan Kova arketipi şimdi bizden bir araya gelmemiz için gerekli hazırlıkları yapmamızı istiyor.
Eğer yapabilirsek kaygilarimiz kendimize ve birbirimize olan güvene ve güce yerini bırakır.
Bunu yapanlar kazanıyor. Yapamayanlar seyrediyor.
Sistem ritmden yana. Güç ritmde.
Mutlu haftalar
mm

Aylin Aydın

aylin.aydin@halimiz.com 1981, İzmir doğumlu. Ankara Üniversitesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri mezunu. Sonrasında İngiltere’de Finans Master’ ı yaptı. Bu dönemlerde Oxford’da aldığı Astroloji Eğitimi’nin bir gün en büyük kazancı olacağını bilemezdi. Londra’dan Türkiye’ye döndükten sonra Avrupa Birliği Komisyonu ve Enerji Sektörü dahil olmak üzere bir çok proje’ de aktif görev aldı.2008 yılından bu yana çoğunlukla Ankara olmak üzere İstanbul, Bursa ve Antalya’da Astroloji Eğitimleri , Seminerleri ve Danışmanlıkları vermektedir.Hayatın Ritmi Astroloji Okulu’nun kurulması ile birlikte gerek tv, radyo, dergi ve bir çok kurumsal söyleşide Astroloji’nin hak ettiği yeri ve değeri görmesi için büyük uğraşılar vermiştir.Astroloji’ nin sağlamış olduğu bilgilerden kariyer, evlilik ve şimdilerde çocuğu için her zaman faydalanmakta ancak hür iradenin her zaman bilinen ve bilinmeyen güçlerden daha üstün olduğuna inanmaktadır.Evli.Bir oğlu var . Ankara’da yaşıyor ve hayatın ritmini yakalamış olmanın mutluluğunu her daim hissediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Üzgünüz. Bu içerik kopyalanamaz!!