Manşet2 - Halimiz
mm

Ayşegül Günsur

Hayatının her döneminde yemek ile ilgili bir iş yapmış, mutfağından pazarlamasına her dalını deneyimlemiş, ancak beslenme danışmanlığı yaparken en büyük tatmin duygusunu yaşayan, doğal yollarla tedaviye inanan, ruh-beden-zihin bütünlüğüne inanan, öğrenme sevdalısı, profesyonel öğrenci, cross-fit, meditasyon, seyahat, sinema ve kitap tutkunu biriyim... yemek yemeyi sevdiğimi vurgulamaya gerek olmasa sanırım :)
14 Kasım 2019
GRİP ÖNERİLERİ 2

GRİP ÖNERİLERİ

Grip mevsimi kapıda! Gribe karşı alabileceğiniz doğal önlemleri ve yeme içme tavsiyelerini sağlıkla ilgili yazılarını severek okunan Ayşegül Günsur yazdı.
14 Kasım 2019
HOP HOP DEĞİŞ TONTON 4

HOP HOP DEĞİŞ TONTON

Sorunlarımızı, sorunun kaynağını terk edince ya da değiştirince düzeltebileceğimizi umuyoruz. Ama aynı sorun farklı yerlerde ve bedenlerde bizi yeniden buluyor. Nedenini Yıldız Karacasoy'un bu haftaki yazısında bulabilirsiniz.
7 Kasım 2019
OSMANLI’NIN İLK DAİMİ ELÇİSİNİN LONDRA GÜNLERİ 6

OSMANLI’NIN İLK DAİMİ ELÇİSİNİN LONDRA GÜNLERİ

Osmanlı İmparatorluğu'nun Birleşik Krallık'taki ilk daimi elçisi olan Yusuf Agah Efendi'nin Londra günlerini Murat Erdin yazdı. Tarih meraklılarının severek okuyacağı bu yazı halimiz.com'da.
7 Kasım 2019
GURUR TABLOSU 8

GURUR TABLOSU

Yurtdışındaki sporcularımız her başarılarında göğsümüzü kabartıyor. Ama bulundukları yerlere kolay gelmiyorlar, bir çok zorluğu göğüslüyorlar. Sinan Reis'den yurtdışındaki Türk sporcuları anlatan gurur verici bir yazı bu hafta halimiz.com'da.
31 Ekim 2019
BEKLE DEDİ 10

BEKLE DEDİ

Bazen sevgilileri, arkadaşları, umutları, hayalleri beklemekten yorulur, vazgeçeriz. Bazen de tam kapıdan çıkacakken biri gelir ve her şey yeniden filiz verir. Ayşe Musal Çıpa halimiz.com okurları için bu anlardan birini yazdı. Keyifli okumalar.
31 Ekim 2019
KAOSUN KAZANANI 12

KAOSUN KAZANANI

Görüşmeler oluyor, anlaşmalar imzalanıyor, operasyonlar oluyor. Peki Suriye'de gerçekte kim kazanıyor? Sinan Reis halimiz.com okurları için yazdı.
24 Ekim 2019
ÖFKE KONTROLÜ 14

ÖFKE KONTROLÜ

Ayşe Musal bu hafta halimiz.com okuyucuları için hepimizin hayatında çok önemli bir sorun olan öfke ve öfke kontrolüyle ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor. Öfkenin sebebi nedir, nasıl kontrol edilir ve öfkelendiğinizde nelere dikkat etmelisiniz?
24 Ekim 2019
cumhuriyet bayramı neden 29 ekim'de kutlanır, cumhuriyet bayramı neden 29 ekim'de ilan edildi, cumhuriyet bayramı nedir, cumhuriyet bayramı neden kutlanır özet

CUMHURİYET NEDEN 29 EKİM’DE İLAN EDİLDİ?

Her 29 Ekim'de cumhuriyet bayramını kutluyoruz. Peki neden 29 Ekim? Atatürk bu tarihi özellikle neden seçti? Bu güzel ve gururlandırıcı hikaye Dr. Ali Tigrel'in kaleminden bu hafta halimiz.com'da.
error: Üzgünüz. Bu içerik kopyalanamaz!!