Blog - Halimiz
mm

Tülin Daloğlu

Publisher / Yayıncı - tulin.daloglu@halimiz.com Bu sitenin yayıncısı ve baş editörüyüm. Gazetecilik mesleğimde yirmi yılı geride bıraktım. Başta Türk medyası olmak üzere, Amerika, İngiltere ve İsrail medyalarında yazılarım yayınlandı. Ankara, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezunum. Üzerine aynı bölümde master çalışmam var … Ve Washington, D.C., Amerikan Üniversitesi'nde medya hukuku üzerine ikinci lisans üstü çalışmamı tamamladım. Şimdi, bu yeni mecrada huzurlarınıza çıkıyorum … yazarak, konuşarak, bilgi odaklı yürüyerek var olmaya kıymet verenlerdenim…
21 Kasım 2019
AMERİKALILAR YAPIYOR DA, BİZİM NEYİMİZ EKSİK 2

AMERİKALILAR YAPIYOR DA, BİZİM NEYİMİZ EKSİK

Amerikan başkanı Trump'ın azledilme davası devam ediyor. Trump görevden alınırsa Türkiye etkilenir mi? Benzer uygulamlar Türkiye için mümkün mü? Tülin Daloğlu bu sorulara ışık tutuyor.
21 Kasım 2019
RÜYA V 4

RÜYA V

Zeynep Bugay Rüya hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Sürükleyici aşk hikayesinin 5. bölümünü yayınlıyoruz. İlk bölümden başlamak için https://www.halimiz.com/ruya/ adresine tıklayabilirsiniz.
21 Kasım 2019
BİR YIL 6

BİR YIL

Burcu Yırcalı Halimiz'de yazmaya başlayalı tam bir sene olmuş! Bu özel yazısında, sizlerle süreklilik ve azimle ilgili deneyimlerini ve motivasyon önerilerini son bir yılda yaşadıklarını örneklendirerek paylaştı. Keyifli okumalar.
21 Kasım 2019
GÖZ SAĞLIĞI 8

GÖZ SAĞLIĞI

Beş duyunuzun belki de en önemli olanını sağlayan gözlerinize yeteri kadar iyi bakıyor musunuz? Ayşegül Günsur bu hafta göz sağlığı için gereken vitamin ve minarelleri ve eksikliklerinde yaşayabileceğiniz sorunları yazdı.
21 Kasım 2019
TİYATRO, SAHNE VE SEYİRCİ... VE YILDIZ KENTER... 10

TİYATRO, SAHNE VE SEYİRCİ… VE YILDIZ KENTER…

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta tiyatro oyuncusu Yıldız Kenter'i, tiyatroyla ilgili yazılarını severek okuduğunuz Zeliha Doğan Yeşil'in kalemiyle anıyoruz.
21 Kasım 2019
HAFTANIN ÖNE ÇIKAN HABERLERİ 12

HAFTANIN ÖNE ÇIKAN HABERLERİ

Haftalık gündemi değerlendirdiğimiz köşemizde bu hafta Suriye krizinin patlamasıyla yeniden gündeme gelen Türkiye'deki etnik grup nüfusu yoğunluğu var.
14 Kasım 2019
AŞK VE İLİŞKİ ÜZERİNE 14

AŞK VE İLİŞKİ ÜZERİNE

Karşı cinse neden ilgi duyarız? Peki sonra aşkla bağlandığımız insanlarla yollarımız neden ayrılır? Ayşe Musal Çıpa'dan aşk ve ilişkiler üzerine güzel bir yazı bu hafta sizlerle.
14 Kasım 2019
GRİP ÖNERİLERİ 16

GRİP ÖNERİLERİ

Grip mevsimi kapıda! Gribe karşı alabileceğiniz doğal önlemleri ve yeme içme tavsiyelerini sağlıkla ilgili yazılarını severek okunan Ayşegül Günsur yazdı.
error: Üzgünüz. Bu içerik kopyalanamaz!!