Aylin Aydın'la Haftalık Astroloji Yorumu - Halimiz
Yaşamak ve Yazmak
26 Ocak 2017
Ziraatte halimize bir bakış …
26 Ocak 2017
Ne istediğini bilen insanlar her zaman daha hızlı ilerler. Çünkü neyi istemediğini biliyordur. Şimdilerde öyle bir zamandan geçiyoruz ki kafamızın karışık olma lüksü yok. Eğer böyle bir yanlışa düşersek yanlışlığa doğru sürüklenebiliriz.
Ne istediğimizi biliyorsak ne mutlu. Öyleyse bizi destekleyecek kişiler hemen yanıbaşımızda. Tek yapmamız gereken sosyalleşmek. Kabuğumuzdan çıkmak. Ve istediğimiz yöne doğru bir adım atmak.
mm

Aylin Aydın

aylin.aydin@halimiz.com 1981, İzmir doğumlu. Ankara Üniversitesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri mezunu. Sonrasında İngiltere’de Finans Master’ ı yaptı. Bu dönemlerde Oxford’da aldığı Astroloji Eğitimi’nin bir gün en büyük kazancı olacağını bilemezdi. Londra’dan Türkiye’ye döndükten sonra Avrupa Birliği Komisyonu ve Enerji Sektörü dahil olmak üzere bir çok proje’ de aktif görev aldı.2008 yılından bu yana çoğunlukla Ankara olmak üzere İstanbul, Bursa ve Antalya’da Astroloji Eğitimleri , Seminerleri ve Danışmanlıkları vermektedir.Hayatın Ritmi Astroloji Okulu’nun kurulması ile birlikte gerek tv, radyo, dergi ve bir çok kurumsal söyleşide Astroloji’nin hak ettiği yeri ve değeri görmesi için büyük uğraşılar vermiştir.Astroloji’ nin sağlamış olduğu bilgilerden kariyer, evlilik ve şimdilerde çocuğu için her zaman faydalanmakta ancak hür iradenin her zaman bilinen ve bilinmeyen güçlerden daha üstün olduğuna inanmaktadır.Evli.Bir oğlu var . Ankara’da yaşıyor ve hayatın ritmini yakalamış olmanın mutluluğunu her daim hissediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Üzgünüz. Bu içerik kopyalanamaz!!