Aslan Burcunda Ay Tutulması – Tutuluyoruz ! - Halimiz
AKAM’a göre referandumda ‘Hayır’ diyenler önde gidiyor
2 Şubat 2017
Ankara’da sanat var öyle güzel ki…
9 Şubat 2017

Tutulmanın etkileri başladı, seni nasıl etkiliyor ? Cevap hep aynı ben hep tutuluyorum zaten.

Ne oluyorda tutuluyoruz acaba, bu kadar basit olabilir mi bu kadar büyük bir gökyüzü olayının anlamı. Tutulmalar dolunay* 10 katı bir enerjinin üzerimizde olduğunu hissettirirler. Dolayısıyla bizi mecburen yeni yollara gitmeye zorlarlar. Yeni bir sürecin adımların attırırlar. Bu enerji üzerimizdeyken öylece duramayız.

Tutulmalar yeni enerji kanalları gibidir. Evrenin size uzanmış elidir. Sizi ait olmadığınız bir yerde gibi hissettirir ama aslında tam da ihtiyacınız olan yerdesinizdir.

Tutulma Aslan burcunda olduğunda, ormanların kralı Aslan gibi kükreriz. Hiç beklenmedik tepkiler ve çıkışlar, hızlı bitişler veya başlangıçlar artık eskiye dayanamadığımız için gerçekleşir.

Şimdi bir Aslan gibi ayağa kalkıp, hayatımızın sorumluluğunu alma zamanı. Ormanınızın kralı olmak için bunu yapmamız gerekiyor. Bu süreçte aynanın karşısına geçin ve ben bir aslan gibi davrandım mı diye sorun. En güzel cevabı size o verecektir.

Aslan burcunda Dolunay olduğu zaman Ay Aslan burcunda ilerler. Yani duygu durumumuz zaten yeterli deneyime sahip olduğumuzu bize söyler durur. Başkasının aklına ihtiyacımız olmaz. Ancak bir yanımız da fazlasıyla sağlamcıdır. Kendimizi korumaya alma ihtiyacı öne çıktığında hareket alanımız daralır.

Güneş ise tutulma sırasında Kova burcunda. Kova en olmadık şeylerle ilişkilidir. Farklı, alışık olmadığımız yerler, durumlar, insanlarla ilişkilidir. Tüm bu farklılıklara rağmen kendimizi ortaya koyabildiğimizde, bu tutulma bizi önümüzdeki 6 aylık süreç içerisinde daha güvenli, daha rahat bir ortama taşıyacaktır.

Bu bir meydan okuma, bu bir sınav, adını ne koyarsanız koyun. Size farklı gelen herkese ve herşeye, karşı uyum sağlamak mı? Yoksa kendi düşüncelerinizi ortaya koymak mı ?

Ülkemizin haritasında ise bu meydan okuma ekonomik alanda gerçekleşiyor. Belki de Vakıf fonuna aktarılan kurumlar bu dönemde bu yüzden bu kadar haber oluyor..Çünkü bu tutulma ülkemizin en basit anlamıyla “para” evinde gerçekleşiyor. Bu evde gerçekleşen dolunaylar muhakkak ki ekonomik anlamda bir düzenlemeye ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Bu düzenlemelerin sistem üzerindeki olumlu veya olumsuz etkisi önümüzdeki 6 ay içinde kendini gösterecektir.

Kova burcuna uygun, en olmadık şekilde yapılan bu düzenleme ise bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Sistem tıkır tıkır işliyor.

Mutlu haftalar !

 

 

 

 

 

mm

Aylin Aydın

aylin.aydin@halimiz.com 1981, İzmir doğumlu. Ankara Üniversitesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri mezunu. Sonrasında İngiltere’de Finans Master’ ı yaptı. Bu dönemlerde Oxford’da aldığı Astroloji Eğitimi’nin bir gün en büyük kazancı olacağını bilemezdi. Londra’dan Türkiye’ye döndükten sonra Avrupa Birliği Komisyonu ve Enerji Sektörü dahil olmak üzere bir çok proje’ de aktif görev aldı.2008 yılından bu yana çoğunlukla Ankara olmak üzere İstanbul, Bursa ve Antalya’da Astroloji Eğitimleri , Seminerleri ve Danışmanlıkları vermektedir.Hayatın Ritmi Astroloji Okulu’nun kurulması ile birlikte gerek tv, radyo, dergi ve bir çok kurumsal söyleşide Astroloji’nin hak ettiği yeri ve değeri görmesi için büyük uğraşılar vermiştir.Astroloji’ nin sağlamış olduğu bilgilerden kariyer, evlilik ve şimdilerde çocuğu için her zaman faydalanmakta ancak hür iradenin her zaman bilinen ve bilinmeyen güçlerden daha üstün olduğuna inanmaktadır.Evli.Bir oğlu var . Ankara’da yaşıyor ve hayatın ritmini yakalamış olmanın mutluluğunu her daim hissediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Üzgünüz. Bu içerik kopyalanamaz!!