Halimiz - Haber sitesi değiliz ama habersiz de değiliz.
14 Kasım 2019
ERDOĞAN VE TRUMP GÖRÜŞMESİNİN ARKASINDA YATAN GEÇMİŞ 2

ERDOĞAN VE TRUMP GÖRÜŞMESİNİN ARKASINDA YATAN GEÇMİŞ

Erdoğan ve Trump arasında geçen kritik görüşme, başkan Trump'ın azil davasının başladığı güne denk geldi. Bu görüşmenin asıl anlamını ve kimsenin konuşmadıklarını Tülin Daloğlu'nun kaleminden sizlere sunuyoruz.
14 Kasım 2019
İNSAN DEDİĞİN NEDİR Kİ! 4

İNSAN DEDİĞİN NEDİR Kİ!

İnsan bir şeyin kıymetini en iyi kaybedince mi anlar? Şule Yüksel Günel aslında çok önemli olan bu soruya bu haftaki yazısında cevap arıyor.
14 Kasım 2019
YOLCULUK 6

YOLCULUK

İnsan tükenmiş gibi hissettiğinde bazen en iyisi yolculuğa çıkmaktır. Burcu Yırcalı bu hafta bizlerle yolculuğa çıkmanın hikayesini paylaşıyor.
14 Kasım 2019
HAFTANIN ÖNE ÇIKAN HABERLERİ 8

HAFTANIN ÖNE ÇIKAN HABERLERİ

Haftalık gündemi değerlendirdiğimiz köşemizde bu hafta Erdoğan Trump görüşmesi ve Mevlüt Çavuşoğlu'nun Ukrayna seçimlerinde AKPM heyeti üyesi iken lobi faaliyetlerinde bulunması iddiası yer alıyor.

Popüler Yazılar

  • CUMHURİYET NEDEN 29 EKİM’DE İLAN EDİLDİ? 24 Ekim 2019 Her 29 Ekim'de cumhuriyet bayramını kutluyoruz. Peki neden 29 Ekim? Atatürk bu tarihi özellikle neden seçti? Bu güzel ve gururlandırıcı hikaye Dr. Ali Tigrel'in kaleminden bu hafta halimiz.com'da.
  • ABD VE RUSYA İLE SURİYE ÜZERİNDE VARILAN… 24 Ekim 2019 Amerika ve Rusya ile yapılan Suriye mutabakatları ne anlama geliyor? Aralarındaki farklar ve benzerlikler neler? Türkiye bu mutabakatlarla ne elde etti? Tülin Daloğlu bu hafta halimiz.com'da değerlendiriyor.
  • STRES ATMA YÖNTEMLERİ 7 Kasım 2019 Stres modern zamanların kaçınılmaz sorunu. 6 adımda stresle başa çıkmak ve strese karşı direnç kazanmak için uygulayabileceğimiz yöntemleri, sağlık konusundaki yazıları severek okunan Ayşegül Günsur yazdı.
  • OSMANLI’NIN İLK DAİMİ ELÇİSİNİN LONDRA… 7 Kasım 2019 Osmanlı İmparatorluğu'nun Birleşik Krallık'taki ilk daimi elçisi olan Yusuf Agah Efendi'nin Londra günlerini Murat Erdin yazdı. Tarih meraklılarının severek okuyacağı bu yazı halimiz.com'da.

Hoş Geldiniz

Medya ve Demokrasi Söyleşilerimiz devam ediyor. Bu hafta usta gazeteci Ünsal Ünlü ile gazeteciliğin bugününü ve yeni medyanın geleceğini konuştuk. Dedik ki ne doğruyu arayış son bulacak ve dolayısı ile gazetecilik mesleğini ilkelerine uygun yapanlara ihtiyaç her daim var olmaya devam edecek; ne de artık ana akım medya gibi belli öbeklerde toplanan bir medya gücü olacak. Önü arkası ve bu argümanların tüm dayanaklarını da elinize çayınızı - kahvenizi alıp HalimizCom Youtube kanalımızda izleyebilirsiniz. Yeni sayımıza da bakmayı lütfen ihmal etmeyin. İyi okumalar ve güzel bir hafta dileklerimle...  

error: Üzgünüz. Bu içerik kopyalanamaz!!